Informace o nás

Firma vznikla v červenci roku 1991 a  stala se od  svého počátku předním českým specialistou na vzdělávání dopravních a spedičních firem. V současné době se  okruh poskytovaných služeb z důvodu zachování vysoké odbornosti zúžil na poradenství a školení v oblasti přeprav nebezpečných věcí (ADR) a nebezpečných odpadů. Firma poskytuje akreditované školení řidičů ADR, školení osob podílejících se na přepravě ADR a školení bezpečnostních poradců, a to nejen u dopravních firem, ale i u odesílatelů a příjemců zásilek nebezpečných věcí. Dále poskytuje poradenství o problematice silniční přepravy nebezpečných věcí a zabezpečuje prodej výbavy ADR včetně konzultací. V  neposlední řadě firma Ing.  Jiří Miletín  M KONZULT je vydavatelem a prodejcem odborné publikace ADR.

V roce 2002 byla založena firma M KONZULT s.r.o., která je od r. 2003 jedním z největších českých poskytovatelů služby bezpečnostního poradce pro přepravu nebezpečných věcí.

V červnu 2003 byl Ing. Jiří Miletín jmenován předsedou pracovní skupiny bezpečnostních poradců při Svazu spedice a logistiky ČR.

 

Našimi zákazníky jsou firmy po celé České republice a to od firem, které přijímají nebezpečné věci, až po velké chemické firmy nebo velké dopravní / logistické společnosti.

 

Naše společnost je schopna Vám zajistit komplexní služby nejen v oblasti přeprav nebezpečných věcí v režimu ADR.